Sport
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Na krilima navijača
Autor: Josipa Rendulić, 11. 11. 2017.

Hrvatska je u četvrtak odigrala najbolju utakmicu u posljednjih nekoliko godina, a nakon dužeg vremena i stadion je bio krcat!

Jelena Crnogorac, I. e

Takva atmosfera Maksimirom nije vladala još od gostovanja Srbije 2013. godine. Teško je povjerovati u ovu fantastičnu transformaciju naših igrača. U prijašnjim utakmicama bili smo spori, ranjivi i nismo mogli realizirati većinu napada, no sada to nije ista reprezentacija! Na pitanje što se to promijenilo Danijel Subašić odgovorio je kratko i jasno: „Izbornik“.

Započeli smo s jakim intenzitetom tako da smo već u šestoj minuti ozbiljno zaprijetili njihovoj mreži. U trinaestoj minuti, kapetan, Luka Modrić preuzima odgovornost za penal i šalje golmana u jednu a loptu u drugu stranu. Šest minuta kasnije Strinić dodaje, a Kalinić na prvoj stativi pogađa. Igra se žustro nastavlja, Vatreni ne posustaju i žele još protresti mrežu Grka. Iz prve prave šanse, u tridesetoj minuti, gostujući kapetan Sokratis  zabija na za 2-1. Perišić u razmaku od samo tri minute uzvraća udarac! Oduševljeni, s osmjesima na licu napustili smo prvo poluvrijeme. U 49. minuti Kramarić uzima stvar u svoje ruke i pogađa iz blizine za 4-1, što je ujedno i konačni rezultat! Ovakvu igru Vatrenih, samo na stadionu gledalo je 30.013 navijača! To je Hrvatska kavu želimo! Bravo Vatreni! Bravo izborniče Daliću!

[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]