Iz prve ruke o teškoćama ovisnosti
Autor: Antonio Dominik, 8. 11. 2010.

Zajednica Cenacolo je terapijska zajednica za ovisnosti kojoj je osnovni cilj pomoći mladima i poticati ih da ponovno pronađu smisao i prave životne vrijednosti. Povodom Međunarodnog mjeseca borbe protiv ovisnosti, Cenacolo priprema projekt „Iz Tame u Svjetlo“ koji će se održati u srijedu, 17. studenog 2010. godine u Velikoj dvorani Studentskog centra u Zagrebu u 12 i u 19 sati. Mladi će govoriti o svojim problemima kroz koje su prošli i prikazati ih plesom i glumom, a bit će prisutni i psiholozi, sociolozi… Ulaz je besplatan.

Magdalena Margić, 1.a

Magdalena Margić, 1.a