Kingsman: The golden circle
Autor: Josipa Rendulić, 11. 11. 2017.

U ponedjeljak, 6. studenog učenici III. f razreda u pratnji su se razrednice uputili pogledati novi dio Kingsaman serijala: The golden circle.

Karla Kereković, III. f

Film prati glavnog junaka serijala, Eggsya koji nakon što se pridružio tajnoj službi Kingsman obavlja zadane zadatke. Zbog nepredviđene pogrješke njihovu cijelu bazu uništava drogeraški lanac The golden circle koji u svoje droge stavlja toksičku substancu (za koju samo oni imaju protuotrov) koja može uzrokovati smrt velikog broja ljudi. Kingsman, kako bi spriječio njihov pothvat, odlazi u Ameriku te se udružuje sa Statesmanom, tajnom američkom organizacijom. Zajedno uspijevaju spasiti svijet. Film vrlo klasične tematike i nevjerojatnih posebnih efekata, ali dugog trajanja.