« Oujak 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | e | Pe | Su | Ne |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Školska godina 2019./2020.
Za vrijeme trajanja online nastave molimo roditelje da koriste komunikacijske kanale koje su dogovorili s razrednicima.
|
|
Dan |
Turnus |
Termin |
1. a |
Zoran Gali |
Ponedjeljak |
1. i 3. ujutro 1. i 3. poslijepodne |
11.35 – 12.20 17.35 – 18.20 |
1. b |
Ksenija Bedekovi |
Srijeda |
1. i 3. ujutro 1. i 3. poslijepodne |
11.35 – 12.20 17.35 – 18.20 |
1. c |
Marina Bjelajac |
etvrtak |
1. i 3. ujutro 1. i 3. poslijepodne |
14:00 – 14:45 20:00 – 20:45 |
1. d |
Marija Marii |
Srijeda |
1. i 3. ujutro 1. i 3. poslijepodne |
12:25 – 13:10 18:25 – 19:10 |
1. e |
Sonja Manestar |
Srijeda |
2. i 4. ujutro 2. i 4. poslijepodne |
12:25 – 13:10 18:25 – 19:10 |
1. f |
Ankica Hegolj |
Ponedjeljak |
1. i 3. ujutro 1. i 3. poslijepodne |
10:45 – 11:30 16:45 – 17:30 |
2. a |
Antonio Peri |
Petak |
2. i 4. ujutro 2. i 4. poslijepodne |
9:40 – 10:25 15:40 – 16:25 |
2. b |
Sanda Ili |
Petak |
2. i 4. ujutro 2. i 4. poslijepodne |
13:15 – 14:00 19:15 – 20:00 |
2. c |
Karolina Bagari |
Srijeda |
2. i 4. ujutro 2. i 4. poslijepodne |
10:45 – 11:30 16:45 – 17:30 |
2. d |
Iva Starevi |
Ponedjeljak |
2. i 4. ujutro 2. i 4. poslijepodne |
9:40 – 10:25 15:40 – 16:25 |
2. e |
Marijana Ivica |
Srijeda |
2. i 4. ujutro 2. i 4. poslijepodne |
11.35 – 12.20 17.35 – 18.20 |
2. f |
Milena Šujansky |
Utorak |
2. i 4. ujutro 2. i 4. poslijepodne |
11.35 – 12.20 17.35 – 18.20 |
3. a |
Irena Basti |
Utorak |
1. i 3. ujutro 1. i 3. poslijepodne |
10:45 – 11:30 16:45 – 17:30 |
3. b |
Berislava Runje |
Srijeda |
1. i 3. ujutro 1. i 3. poslijepodne |
12:25 – 13:10 18:25 – 19:10 |
3. c |
Marin Peši |
Utorak |
1. i 3. ujutro 1. i 3. poslijepodne |
11.35 – 12.20 17.35 – 18.20 |
3. d |
Filip Vrbani |
Petak |
1. i 3. ujutro 1. i 3. poslijepodne |
11.35 – 12.20 17.35 – 18.20 |
3. e |
Ozana Radovnikovi |
Petak |
1. i 3. ujutro 1. i 3. poslijepodne |
10:45 – 11:30 16:45 – 17:30 |
3. f |
Denis Gagi |
etvrtak |
1. i 3. ujutro 1. i 3. poslijepodne |
10:45 – 11:30 16:45 – 17:30 |
4. a |
Iva Baji |
Utorak Petak |
2. i 4. ujutro 2. i 4. poslijepodne |
9:40 – 10:25 18:25 – 19:10 |
4. b |
Stjepan Pavek |
Utorak
Petak |
2. i 4. ujutro 2. i 4. poslijepodne 2. i 4. ujutro 2. i 4. poslijepodne |
9:40 – 10:25 15:40 – 16:25 11.35 – 12.20 17.35 – 18.20 |
4. c |
Zrinka Gracin |
Ponedjeljak |
2. i 4. ujutro 2. i 4. poslijepodne |
10:45 – 11:30 16:45 – 17:30 |
4. d |
Luka Kumbrija |
Utorak |
2. i 4. ujutro 2. i 4. poslijepodne |
10:45 – 11:30 16:45 – 17:30 |
4. e |
Marija Horvat |
Petak |
2. i 4. ujutro 2. i 4. poslijepodne |
11.35 – 12.20 17.35 – 18.20 |
4. f |
Jadranka Sabolek |
Petak |
2. i 4. ujutro 2. i 4. poslijepodne |
13:15 – 14:00 19:15 – 20:00 |